tel. 02/ 4848 4060

e-mail. info@solidbau.sk

lesenie <

Lešenie

Bez montáže a demontáže realizovanej našimi pracovníkmi lešenie NEPRENAJÍMAME.

Záleží nám na bezpečnosti a preto je prekládka lešenia možná iba našimi pracovníkmi.

Potrebujete nainštalovať oplotenie realizácie, vybaviť záber pozemku alebo parkovacích miest? Všetky spomínané služby ponúkame, dokonca aj pri realizácii stavebných prác napr. v centre mesta je možné zaviesť ochranné siete.

Nezabudnite si pozrieť naše bohaté portfólio referencií. Okrem prenájmu lešenia ponúkame aj rôzne iné stavebné činnosti, ktoré zahŕňajú napríklad zatepľovanie a rekonštrukcie rodinných a bytových domov, izoláciu plochých striech, vnútorné potery a omietky či sádrokartóny.

V prípade záujmu o naše služby nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Firma SolidBau, s.r.o. momentálne disponuje viac než 5.000 m2 kvalitného fasádneho lešenia rakúskej značky GRAF. Naše lešenie vyniká rýchlou, jednoduchou montážou a demontážou. Zvyčajne sa dá postaviť až do výšky 40 metrov a pri vhodných podmienky umožňuje toto lešenie stavbuaž do 50 metrov. Lešenie pozostáva zo žiarivo pozinkovanej ocele o šírke rámu 0,73m.

Lešenie Vám postavíme skutočne rýchlo. Naši vyškolení pracovníci, s každoročnou povinnou certifikáciou, sú schopní postaviť denne až 500 m2 lešenia. V prípade potreby, vieme na stavbu poslať 2 partie lešenárov súčasne, čím sa zvýši možnosť postaviť denne až 1.000m2 lešenia.

Dopravu lešenia na stavbu realizujeme vlastnými vozidlami s nosnosťou do 500 m2 lešenia (12T, 14T, prípadne 18T kamión). Doprava je účtovaná na prejdené kilometre z nášho skladu v Trsticiach v okrese Dunajská Streda, na miesto realizácie a späť. V prípade väčšieho rozsahu montáže lešenia ako 500m2 realizujeme po dohode s investorom dopravu lešenia buď jedným autom viac dní alebo 2 autami súčasne v jeden deň a realizáciu robia 2 partie lešenárov.

Prenájom lešenia účtujeme na deň. Minimálna doba prenájmu je 7 dní, pričom pri prenájme dlhšom než 5 týždňov kalkulujeme cenu nájmu individuálne. Dohodnutá cena za prenájom lešenia zahrňuje aj bezplatné zameranie stavby našimi skúsenými pracovníkmi. Ich úlohou je čo možno najhospodárnejšie rozrátať rozostavenie lešenia.

Referencie